Categories Su

Biohira Mavi Su Nasıl Kullanilir?(Çözünme)

Biohira mavi iksir kullanımı oldukça basittir. Temiz saça uygulanması gerek orijinal mavi iksir günde 1 defa duştan önce veya temiz ilgili bölgeye 5-6 damla damlatılarak kullanılmaktadır. Bundan sonrasında ise ilgili bölge yıkanmaz ve bekletilir.

Biohira mavi su ne işe yarar?

Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Ne İşe Yarar? Biohira Mavi Su Saç Bakım Serumu Yeni Saç Kökleri Oluşmasına Yarıdmcı Olur. Dökülmüş veya Zayıf Saçların Kuvvetli Çıkmasını Sağlar. Saç derisindeki Köklerin Canlanmasını Sağlar.

Mavi su kullanımı kaç damla?

Mavi Su saç diplerine masaj yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. Sabah ve akşam kuru saçlara (saçın durumuna göre damla sayısını artırabilirsiniz) dereceli serum pompası 0.5-0.7 cc mavi serumu seyrek bölgeden 5 ile 10 dakika arasında mesajla uygulanır..

Saç için mavi su nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Nedir? Saç derisine direkt olarak uygulanan ve saça anında nüfuz eden mavi su duştan sonra nemli saça uygulanır. Aşırı kullanım yerine belli miktarlarda saç derisine masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Kullanımdan etki görebilmekte için yaklaşık olarak 3-4 hafta boyunca düzenli sürmelisiniz.

URAW mavi su nasıl kullanılır?

Uraw Mavi Serum Forte Kullanımı: Temiz ve hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yaparak uygulayın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

You might be interested:  Bozuk Su Sayacı Nasıl Anlaşılır?(En iyi çözüm)

Biohira ne işe yarar?

Saçların az ve seyrek olduğu dökülme yaşanan bölgelere uygulanmaktadır. Saçların dökülmesine seyrelmelerin azalmasına ve yeni saç kökleri çıkmasına yardımcı olabilir.

Mavi serum yan etkileri nelerdir?

Ayrıca birden fazla ciddi yan etkisi bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

  • Egzama problemi.
  • Göğüs ağrısı problemi.
  • Kalp krizi riski.
  • Açıklanamayan hızlı kilo alma problemi.
  • İdrara çıkma problemi.
  • Kalp atış hızında değişiklik.
  • Uygulanan bölgede kızarıklık ve yanma hissi.

Mavi Su serum nasıl kullanılır?

Mavi Saç Bakım Serumunu istenilen bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Daha sonra saç diplerine nüfuz etmesini bekleyin. Minimum 1 saat boyunca saçlarınızı yıkamayınız. Etkili bir sonuç için en az 2 günde bir bu işlemlerin uygulanması gerekiyor.

Zigavus Mavi serum nasıl kullanılır?

Güçlü ve özel içeriği ile saç dökülmelerinin önlemesine ve saç köklerinin canlandırarak dökülen saçların yeniden oluşmasına yardımcı olur. Sofora bitkisi saçlarınıza antioksidan etkisi sağlar. Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve direnç kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir.

Esomed Mavi serum nasıl kullanılır?

Kullanım talimatlarına uygun şekilde ve düzenli kullanıma devam edildiğinde etkili sonuçlar verir. Kullanım: Günde iki defa temiz saça, saç dökülmesi olan bölgeye 3-4 dakika boyunca paramak uçlarınızla masaj yaparak saç köklerine uygulayınız. Etkili sonuç için 12 hafta boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.

Bee Beauty mavi su nasıl kullanılır?

Kullanmadan önce çalkalayınız. Şişeyi dik bir biçimde tutup saça yaklaşık 15 cm uzaktan eşit oranda püskürtünüz. Nemli veya kuru saça uyguladıktan sonra kendi kendine kurumaya bırakınız veya dilediğiniz gibi tarayınız.

Saç serumu sürdükten sonra yıkanır mı?

Gliss Ultimate Oil Elixir Saç Serumu ile yapacağınız saç serumu bakımı, içinde bulunan yağ formülü sayesinde kırılmış, yıpranmış saçlarınızı kolayca onaracaktır. Duşa girmeden önce de saçlarınıza saç serumu uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza süreceğiniz OGX Saç Serumunu on dakika saçınızda bekletip sonra yıkayabilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *