Categories Su

Ecrin Su Çoban Hangi Ajansta?(En iyi çözüm)

Sevinç Meltem Ajans | Cast ve Menajerlik Ajansı

Ecrin Su çoban nerede oturuyor?

Ecrin Su Çoban oyunculuk kariyerine 2019 yılında Masal Şatosu: Sihirli Davet sinema filmi ile merhaba dedi. Dizi, sinema ve eğlenceli videolar çekmeye devam eden Ecrin Su Çoban Kocaeli’de hayatını sürdürmektedir.

Ecrin Su Çoban hangi dizide oynuyor?

Yarışmanın ardından YouTube videolarıyla gündeme gelmeye devam eden Ecrin Su Çoban, “Masal Şatosu: Sihirli Davet” isimli çocuk filminin kadrosunda yer aldı. Çoban şu sıralar Kanal D’nin merakla beklenen dizisi İyi Aile Babası’nda Damla karakterine hayat veriyor.

Ecrin Su Çoban hangi takımlı?

1,957 Beğenme, 164 Yorum – Instagram’da Ecrin Su Çoban Bilgi (@ecrinsucoban_bilgi): ” Ecrin Su Çoban ‘nın tuttuğu takım Galatasaray.

Ecrin Su Coban kac yasında?

Ecrin Su Çoban, 16 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli’de doğmuştur. 2018 yılında katıldığı O Ses Çocuklar yarışmasında gönülleri fetheden Ecrin su Çoban, yarışmada ilk olarak Nil Karaibrahimgil’in Kanatlarım Var Ruhumda isimli şarkıyı seslendirmiştir.

Ecrin Su Çoban boyu kaç cm 2021?

Ecrin Su Çoban 1.43 metre boyunda 32 kilo ve Akrep burcudur.

Ecrin Su Çoban’ın en sevdiği renk nedir?

1,390 Beğenme, 43 Yorum – Instagram’da Ecrin Su Çoban Bilgi (@ecrinsucoban_bilgi): ” Ecrin Su Çoban ‘nın kıyafetlerde giyinmeyi sevdiği renk pembe ve siyahtır.

Ecrin Su Çoban kaç?

Ecrin Su Çoban merak ediliyor. 16 Kasım 2006’da dünyaya gelen Ecrin Su Çoban 14 yaşında bir Youtuber.

You might be interested:  Ne Zaman Su Içmeliyiz?(Çözünme)

Arda Özmen kaç yaşında?

16.01.1986 Tarihinde Ankara’ da doğdu. 2008 Yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera/Koro Bölümünden mezun oldu. 2009-2010 yılları arası Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestra Şefi ve besteci Bujor Hoinic ile temel kompozisyon ve orkestrasyon teknikleri üzerine özel olarak çalıştı.

Berk Coşkun kaç yaşında?

5 Haziran 1999 doğumlu olan Cellat36 ‘nın gerçek adı Özgür Deniz. Sosyal medyada oldukça geniş bir kitleye sahip olan Cellat36, TikTok adlı sosyal medya platformunda en tanınan isimler arasında yer alıyor. 7.3 milyon takipçisi olan Özgür Deniz, sosyal medyada değişik video içerikleri üretiyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *