Categories Su

Elektrik Su Doğalgaz Faturası Nereye Ödenir?(En iyi çözüm)

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

Doğal gaz faturası nereye ödenir?

Doğalgaz faturaları İGDAŞ veznelerine ve yetkili fatura ödeme merkezlerinden yatırılabiliyor. Faturanın son ödeme tarihine kadar ödenmiş olması gerekiyor.

Ziraat Bankası elektrik fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Fatura Ödemeleri Elektrik, doğalgaz​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden, Cep Şube’den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

Internet üzerinden doğalgaz faturası nasıl ödenir?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Doğalgaz ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız doğalgaz dağıtım kurumunu seçin.

Elektrik borcu nasıl ödenir?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

  1. Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
  2. Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
  3. Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.

PTT doğalgaz faturası alıyor mu?

PTT işyerlerinde doğalgaz faturası ödemek oldukça kolay. İşletme kodu ve abone numarası veya tesisat numarasını gişe görevlisine söylemek yeterli. PTT ‘de yapabileceğiniz ödeme işlemlerinden biri de Doğalgaz fatura ödemesi. PTT işyerlerinde doğalgaz faturası ödemek oldukça kolay.

You might be interested:  Ruyada Su Doldurmak Ne Demek?(Çözünme)

PTT elektrik faturası ödeme nasıl yapılır?

Anlaşmalı elektrik dağıtım şirketleri adına elektrik faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Internet bankacılığından su faturası nasıl yatırılır?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Su ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

Ziraat Bankası kredi kartı borcu nasıl ödenir?

Kredi geri ödemelerinizi Internet Şubemiz ve Ziraat Mobil uygulamasında yer alan ” Krediler – Bireysel Kredi Taksit Ödeme ” menüsünden, ATM’lerimizden -Kartsız İşlem menüsünden ve Şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Doğalgaz faturası kaç lira gelir?

Bu, 948 metreküplük tüketimle çarpıldığında yıllık 897 liraya, aylık 74,75 liraya denk geliyordu. 2019’da doğalgaz satış fiyatının 12 aylık ortalaması 1,2905 lira /m³ oldu. 887 metreküplük hane başına ortalama doğalgaz tüketimi hesaba katıldığında KDV hariç yıllık 1144 lira, aylık 95 liralık fatura anlamına geliyor.

ATM lerde nasıl doğalgaz faturası yatırılır?

” ATM ‘de giriş tuşuna basın. ‘Kartsız İşlem’ menüsünden ‘ Fatura Ödeme’yi seçin. Faturası ödenecek kurumu seçip, fatura numarasını girin. Ödeyeceğiniz tutarı para yatırma gözüne koyun.

Doğalgaz internetten ödenir mi?

doğalgaz faturası internetten ödenir mi Haberi İGDAŞ faturaları, İGDAŞ ‘ın veznelerinden ödenebildiği gibi; yetkili bankalar aracılığı ile de ödenebiliyor. İnternet üzerinden ise doğalgaz faturası ödeme yetkisi verilen banka hesapları ile fatura ödemesi yapılabiliyor.

Gecikmiş elektrik borcu nereye ödenir?

Bilindiği üzere, elektrik faturaları PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noklarından yapılabiliyor. Peki, geciken elektrik faturası nereye ödenir? Gecikmiş faturalar, tahsilât anlaşması olan tüm bankalar tarafından tahsil edilebiliyor.

You might be interested:  Su Donunca Hacmi Nasıl Değişir?(Doğru cevap)

Elektrik borcu nasıl sorgulanır?

Eğer faturanızı kaybettiyseniz ve SMS ya da eposta ile almıyorsanız elektrik borcunuzu sorgulamak Sözleşme Hesap No gereklidir. Bu numarayı 444 4 372 numaralı Enerjisa çağrı merkezinde borç sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Fatura olmadan elektrik borcu ödenir mi?

Elektrik Faturamı kaybettim nasıl öderim? Elektrik faturanızı kaybetmenizin fatura öderken etkisi olmaz. Eski faturanızla ya da adres, abonelik numarası gibi elektrik faturanız üzerindeki bilgileri biliyorsanız, ödeme noktalarından faturanız bulunur ve elektrik fatura ödemesi yapabilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *