Categories Su

Elektrik Su Faturası Nereye Ödenir?(EN iyi 5 ipucu)

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

Su faturası nereye ödenir?

Su faturası, yetkili fatura ödeme merkezlerinden, PTT’den ödenebiliyor.

PTT elektrik faturası alıyor mu?

Elektirk Tahsilatları Anlaşmalı elektrik dağıtım şirketleri adına elektrik faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Elektrik su doğalgaz faturası nereye ödenir?

Fatura Ödemeleri Elektrik, doğalgaz ​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden, Cep Şube’den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

Elektrik ve su faturası nasıl ödenir?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

 1. Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
 2. Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
 3. Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.

Internet bankacılığından su faturası nasıl yatırılır?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Su ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

You might be interested:  Günde En Az Ne Kadar Su Içilmeli?(EN iyi 5 ipucu)

Su faturası internetten ödenir mi?

su faturası internetten ödenir mi Haberi Su faturası, internetten ödenebiliyor. Ödemenin internetten yapılabilinmesi için kredi kartına sahip olunması gerekiyor. İSKİ’nin sistemine giriş yapılarak, kimlik ve kredi kartı bilgilerinin girilmesi ile su faturası internet üzerinden ödenebiliyor.

PTT günü geçmiş elektrik faturası alıyor mu?

Geciken elektrik faturası nereye ödenir Haberi Bilindiği üzere, elektrik faturaları PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noklarından yapılabiliyor. Gecikmiş faturalar, tahsilât anlaşması olan tüm bankalar tarafından tahsil edilebiliyor.

PTT hangi faturalardan ücret alıyor?

PTT üzerinden Türk Telekom telefon ve internet faturaları, GSM faturaları, özel şirketlere ait internet faturaları, su ve doğalgaz faturası, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi gibi vergi tahsilatlarında 2.5 TL ek işlem ücreti alınıyor.

Elektrik desteği yardımı nakit alınır mi?

ELEKTRİK DESTEĞİ YARDIMI NAKİT ALINIR MI? PTT iş yerlerine başvuru yapılarak elektrik desteği yardımı alınabiliyor. Bu destekten yararlanmaya hak kazanan vatandaşlar, PTT’den sunulan yardımı nakit olarak çekebiliyor.

Kuveyt Türk hangi ödeme yöntemi?

İnternet şube, mobil şube, çağrı merkezi, ATM ve şubelerimizden fatura ödemelerinizi 7/24 hızlı, güvenli, kolay şekilde yapabilirsiniz. “Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ”, “Hesaptan Fatura Ödeme ”, kredi kartı veya hesabınızdan otomatik fatura ödeme talimatı verme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Indirimli elektrik nasıl yatırılır?

Ödeme seçenekleri

 1. anlaşmalı kurumlar.
 2. şube bankacılığı gişeden ödeme dbs.
 3. İnternet bankacılığı otomatik ödeme talimatı online fatura ödeme.
 4. telefon. telefon. bankacılığı
 5. atm. atm. fatura. ödeme.

Su abone numarası kaç haneli?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir.

You might be interested:  Su Kaplumbağaları Nasıl Beslenir?(Çözünme)

Elektrik faturaları nasıl ödenecek?

Tüketiciler elektrik faturalarını ödeyebilmek için elektrik tedarikçisinin anlaşmalı olduğu bir bankaya otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Bu sayede her ay faturaları otomatik olarak ödenir. Otomatik ödeme talimatı verirken abone/müşteri/tesisat numaranız dikkate alınarak işlemleriniz gerçekleştirilir.

VakıfBank su fatura ödeme nasıl yapılır?

Otomatik Fatura Ödeme

 1. İnternet Bankacılığı
 2. Mobil Bankacılık.
 3. 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi.
 4. VakıfBank Şubeleri.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *