Categories Su

Hangi Telefonlar Su Geçirmez?(En iyi çözüm)

En iyi su geçirmez telefonlar:

  • Apple iPhone 11 Pro Max.
  • Apple iPhone 11.
  • Huawei P30 Pro.
  • OnePlus 8 Pro.
  • Google Pixel 4 XL.
  • Samsung Galaxy S10.
  • Samsung Galaxy S20 Plus.
  • Samsung Galaxy Note 10 Plus.

Samsung’un hangi telefonları su geçirmez?

Samsung Galaxy S20 FE. OnePlus 9 Pro. Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Samsung Galaxy S21.

Xiaomi telefonlar suya dayanıklı mı?

Öyle 2 metre suda 1 saate kadar değil fakat su dökülmelerine, yağmura, ani düşüp çıkarmalara ve benzeri durumlara karşı dayanıklı.

Samsung A serisi suya dayanıklı mı?

Galaxy A8/A8+ 2018 IP68 ile su ve toz dayanıklılığı için derecelendirilmiştir, böylece havuz kenarında ve yağmurda endişesizce kullanabilirsiniz. Güvenlik durumları için, Cihaz ıslakken şarj otomatik olarak durdurulur. IP68-dereceli cihazlar 30 dakika boyunca tatlı suda 1.5 metre içinde dayanabilir.

iPhone hangi telefonları su geçirmez?

iPhone 11 Serisi Suya Ne Kadar Dayanıklı? Serinin üç adet telefon modeli bulunuyor. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin her birinin su geçirmezlik seviyeleri farklı olabiliyor. iPhone 11 telefonlar 2 metre derinlikteki suda 30 dakikaya kadar dayanabiliyor.

Telefonlar su geçiriyor mu?

Gördüğünüz üzere hiçbir telefon, yüzde 100 su geçirmez değil. Derinlere dalmanız veya çok uzun süre suda bırakmanız halinde cihazınıza su girmesi mümkün.

You might be interested:  Su Ayak Izi Nasıl Azaltılır? (Solution found)

Redmi Note 10 suya dayanıklı mı?

IP53*Cihaz, kontrollü bir ortamda test edilmiş ve IEC standardı 60529 kapsamında IP53 sınıflandırmasıyla belirli laboratuvar koşullarında sıçramaya, suya ve toza dayanıklı olduğu onaylanmıştır.

Xiaomi Note 10 suya dayanıklı mı?

Gupta Information Systems adlı bir YouTube kanalı, Hindistan’da Note 10 Pro Max adıyla satılan telefonu dayanıklılık testinden geçirdi. Telefonun suya karşı herhangi bir dayanıklılık sertifikası bulunmadığını hatırlatalım.

Redmi telefon su geçiriyor mu?

Redmi Note 8 Pro’nun ön ve arka panlleri Corning Gorilla Glass 5 ile şekillendiriliyor. Her iki taraf da kazara düşmelere, genel kullanımdaki aşınmalara, suya ve tere karşı dayanıklı.

Samsung A72 suya dayanıklı mı?

Tasarım anlamında bu modele gelen önemli bir güncelleme, suya dayanıklılık olmuş. Galaxy A72, IP67 sertifikası sahibi. Böylece 1 metre derinlikteki suya karşı 30 dakika süre ile dirençli yapıda. Galaxy A72, çift SIM kartlı bir telefon.

Samsung A52 suya dayanıklı mı?

Edindiğimiz bilgilere göre şirket telefonun toza ve suya dayanıklı olduğunu ifade eden IP67 sertifikası aldı. Hatırlayacağınız üzere A51 suya dayanıklı değildi. Ancak şirket telefon halefi olan A52 modeli için suya ve toza dayanıklılık sertifikası aldı ve telefonun su geçirmediğini ifade etti.

Samsung a50 suya dayanıklı mı?

Adeta ekonomik bir amiral gemisi görünümünde olan model, damla çentiği sebebiyle oldukça ince bir çerçeveye sahip.Telefonun ekran gövde oranı ise yüzde 84.9. Android 9.0 Pie ile gelen telefonda Exynos 9610 işlemci, Mali-G72 MP3 GPU ve IP 68 standartlarında su ve toz geçirmeme özelliği bulunuyor,.

iPhone su geçirmez mi?

” iPhone 11 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir ve IEC standardı 60529 kapsamında IP68 derecesine sahiptir (maksimum 2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar).

You might be interested:  Oksijenli Su Nasıl Uygulanır?(En iyi çözüm)

iPhone 12 Pro suya dayanıklı mı?

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlik) elde etmiştir.

Apple iPhone 6 suya dayanıklı mı?

Yani kısacası iPhone 6 su geçiriyor. Önceki nesillere göre suya daha dayanıklı olması kıymetli iPhone 6 ‘nızı havuz partileri esnasında pervasızca kullanabileceğiniz anlamına gelmiyor. Su geçirme testleri genel olarak cihazların 30 saniye ve daha fazla su altında bırakılmalarıyla gerçekleştiriliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *