Categories Su

Internetten Su Faturası Nasıl Ödenir?(Doğru cevap)

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler Fatura Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “Su” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

Su faturasını nereden ödeyebilirim?

Su faturası, yetkili fatura ödeme merkezlerinden, PTT’den ödenebiliyor.

Internetten su faturası öderken abone no nasıl yazılır?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Su faturası bankadan ödenir mi?

Tüm banka Şubelerinden ve internet bankacılığından faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Tüm bankalardan otomatik ödeme hesabı açtırabilirsiniz. otomatik ödeme talimatlarının herhangi bir su ihbarnamesi veya ödenmiş fatura ile verilmesi, doğabilecek hatalı bilgi girişini engelleyecektir.

Elektrik su faturası nasıl ödenir?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

  1. Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
  2. Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
  3. Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.
You might be interested:  Su Buharı Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Ziraat Bankası su faturası nasil ödenir?

Elektrik, doğalgaz​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi ‘nden, Cep Şube ‘den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

Son ödeme tarihi geçmiş su faturası internetten ödenir mi?

Taksitlendirilen veya icra takibine konulan borçlar fatura üzerinde gösterilmezler. Suyu kapatılan aboneler borçları ile birlikte su açma bedelini de ödemek zorundadırlar. Geçmiş dönem fatura borçlarınızı tüm TİSKİ Şubeleri, tiski.gov.tr, bankalar ve PTT online veznelerinden ödeyebilirsiniz.

Kaybolan su faturası nasıl ödenir?

Su faturası, yetkili fatura ödeme merkezlerinden, PTT’den ve anlaşmalı bankaların otomatik ödeme talimatı, internet tahsilatı ve vezne tahsilatı seçenekleri ile yatırılabiliyor.

Su faturası 1 kademe 2 kademe nedir?

1. Kademe birim su fiyatları ile üzerine gelen atıksu, bakım, vergiler gibi kalemlerle birim fiyat yükselmekte; 2. Kademe tüketim için su bedeli atık su ve vergi dahil 3,74 TL’m3, 2. Kademe için ise bu bedel 6.83 TL/m3’tür.

PTT su faturası nasıl ödenir?

Su Tahsilatı ve Satışı Anlaşmalı belediye başkanlıkları adına su faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden fatura tutarınız haricinde ilave bir ücret ödemeksizin yapabilirsiniz. Ayrıca, Pttmatik cihazları ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İPÇ sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Aski su faturası hangi bankalara ödenir?

Yapı Kredi Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, Fibabank, Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, ICBC Turkey Bank, Denizbank, Alternatif Bank, Finansbank, Şekerbank, Ziraat Bankası, T. Emlak Katılım Bankası, HSBC Bank, Halkbank, T.

VakıfBank su fatura ödeme nasıl yapılır?

Otomatik Fatura Ödeme

  1. İnternet Bankacılığı
  2. Mobil Bankacılık.
  3. 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi.
  4. VakıfBank Şubeleri.
You might be interested:  1/2 Su Bardağı Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Iski su faturası nasıl ödenir?

İSKİ Fatura Ödeme ALO 185 İSKİ Alo 185 İSKİ üzerinden İSKİ faturası ödenmesi çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. ALO 185 arandıktan sonra ödeme yapmak isteyen vatandaşlar İSKİ sözleşme numarası ve kredi kartı bilgilerini vererek ödeme işlemini tamamlıyorlar.

Elektrik su faturası nereye ödenir?

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

Elektrik faturaları nasıl ödenecek?

Tüketiciler elektrik faturalarını ödeyebilmek için elektrik tedarikçisinin anlaşmalı olduğu bir bankaya otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Bu sayede her ay faturaları otomatik olarak ödenir. Otomatik ödeme talimatı verirken abone/müşteri/tesisat numaranız dikkate alınarak işlemleriniz gerçekleştirilir.

Kredi kartı ile su faturası nasıl ödenir?

Kredi kartı ile su faturası ödemenin bir başka yolu da anlaşmalı bankaya otomatik ödeme talimatı verilmesidir. Otomatik ödeme talimatı vermek son derece kolaydır. Banka şubesine gidilerek, internet bankacılığı üzerinden ya da mobil şube üzerinden otomatik ödeme talimatı verilebilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *