Categories Su

Iphone 7 Su Geçirdi Ne Yapmalıyım?(Mükemmel cevap)

iPhone‘um ıslanırsa ne yapmalıyım? iPhone‘unuza sudan başka bir sıvı sıçrarsa etkilenen alanı musluk suyuyla durulayın. iPhone‘unuzu gözlük bezi gibi tüy bırakmayan yumuşak bir bezle silin.

7 Plus su geçiriyor mu?

Yani iPhone 7 ve iPhone 7 Plus suya dayanıklı olmasına karşı tamamen su geçirmez değil.

iPhone 11 su geçirmezlik garantisi var mı?

Apple’ın iPhone 11 serisi IP68 sertifikasına sahip. Bu sertifika, yeni iPhone serisinin belirli bir noktaya kadar suya dayanıklı olduğunu ortaya koyuyor. Ancak bu sınırların ötesine geçildiğinde iPhone ‘lar su geçiriyor ve kullanılamaz hale geliyorlar.

iPhone 12 Pro Max suya dayanıklı mı?

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlik) elde etmiştir.

iPhone’a su girerse ne olur?

iPhone’un sıvı ile temas etmesi durumunda oluşabilecek en yaygın hasarlar şu şekilde; iPhone’un açılmaması: Muhtemelen kısa devre söz konusu veya sıvı temasından dolayı dahili bileşenler istendiğini gibi çalışmıyor. iPhone’un şarj olmaması: Muhtemelen şarj portunda bir sorun var.

iPhone 12 Suya dayanıklı mı?

Günümüzde, özellikle amiral gemisi olarak adlandırdığımız cihazlarda IP68 toza ve suya karşı dayanıklılık sertifikaları bulunuyor. Apple’ın yeni nesil iPhone modeli iPhone 12 ‘de de suya karşı dayanıklılık bulunuyor.

You might be interested:  Su Üzerinde Nasıl Durulur? (Solution found)

7 Plus denize sokulur mu?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ‘ın garantisinde şöyle bir ibare yer almakta; ”Su sıçramaları, suya sokulma ve toz gibi etkenlere karşı dayanıklılık kalıcı değildir, telefonun direnci bir yere kadar bunlara dayanabilir”. Yani bir diğer ifade ile yeni iPhone’lar, suya ve toza karşı belli bir yere kadar dayanabilir.

iPhone su geçirirse ne yapılmalı?

iPhone ‘u kapattıktan sonra içinden hattınızı çıkartın. Mikrofiber bir bez yardımı ile iPhone ‘u iyice kurulamaya çalışın. iPhone ‘un tamamen içine gömülebileceği içi pirinç dolu bir kap hazırlayın ve iPhone ‘u bu kabın içerisine gömün. iPhone ‘u pirincin içinde en az 2 -3 gün bekletin.

iPhone 11 ekran değişimi ne kadar?

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı 1600 TL’dir. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal fabrikasyon vakumlu ekran kullanılır.

iPhone 11 Pro Max suya dayanıklı mı?

Serinin üç adet telefon modeli bulunuyor. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin her birinin su geçirmezlik seviyeleri farklı olabiliyor. Diğer iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max telefonlar ise en fazla 4 metre derinlikteki suda 30 dakikaya dayanabiliyor.

iPhone 12 Pro Max su Garantiye girer mi?

iPhone veya iPod’da oluşan su ve diğer sıvı hasarları, garanti kapsamında değildir. iPhone veya iPod’da oluşan sıvı hasarı için sunulan servis, Apple’ın Bir Yıllık Sınırlı Garantisi kapsamında değildir.

iPhone 12 Pro Max kaç TL?

Fiyatlar belirlenirken kullanılan malzemeler ve akıllı telefonun bünyesindeki yazılımın özellikleri de belirleyici rol oynar. iPhone 12 Pro 14.999 TL ve iPhone 12 Pro Max 16.999 TL başlangıç fiyatına sahiptir.

You might be interested:  Kriyoterapi Sonrası Su Toplaması Nasıl Geçer?(Doğru cevap)

iPhone su geçirmez mi?

” iPhone 11 sıvı sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir ve IEC standardı 60529 kapsamında IP68 derecesine sahiptir (maksimum 2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar).

Apple iPhone 6 suya dayanıklı mı?

Yani kısacası iPhone 6 su geçiriyor. Önceki nesillere göre suya daha dayanıklı olması kıymetli iPhone 6 ‘nızı havuz partileri esnasında pervasızca kullanabileceğiniz anlamına gelmiyor. Su geçirme testleri genel olarak cihazların 30 saniye ve daha fazla su altında bırakılmalarıyla gerçekleştiriliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *