Categories Su

Sırma Su Fabrikası Nerede?

SAKARYA/SAPANCA El değmemiş geniş çam ormanları ve su kaynakları bakımından zengin bir tabiata sahip Sapanca’da yer alan tesisimizde doğal kaynak ve doğal mineralli suları şişeleyip titizlikle sizlere ulaştırıyoruz.

Sırma suyu nerede üretiliyor?

Fransa merkezli çok uluslu, sütlü ürünler ve içecekler üreten bir şirket olan Danone, Yahudi asıllı doktor İsaac Carraso tarafından kuruldu. Sırma Grup doğal kaynak suyu üretimi dışında maden suyu, meyveli maden suyu ile vitaminli maden suyu gibi ürünleri de tüketiciye sunuyor.

Sırma Eynazlı nerede?

Sırma Su Tarihi boyunca suyun kaynağını Sapanca’da bulunan çam ormanlarından ve Burdur’da yer alan Eynazlı doğal kaynağından almaktadır.

Sırma Su Genel Müdürü kim?

# Sırma Su Fabrikaları Genel Müdürü Kenan Dişli ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunduk

Sırma Su Fabrikası kimin?

Çünkü birisi Sırma su sahibi Davut Dişli’nin oğlu, diğeri de gelini. Uzun yıllardır çizgisini bozmadan içecek sektöründe zirveye oynayan Sırma Grup sahibi Davut Dişli’dir.

Sırma su hangi ilin?

SAKARYA/SAPANCA El değmemiş geniş çam ormanları ve su kaynakları bakımından zengin bir tabiata sahip Sapanca’da yer alan tesisimizde doğal kaynak ve doğal mineralli suları şişeleyip titizlikle sizlere ulaştırıyoruz.

Sırma su kime satıldı?

Fransız Danone Türkiye’nin önde gelen su ve gazlı içecek markalarından Sırma Su’yun yüzde 50.1 hissesini satın aldı. Fransız su ve yoğurt markası Danone, Türkiye’nin en büyük su ve gazlı içecek markalarından Sırma ile ortaklık anlaşması imzaladı.

You might be interested:  Tarçınlı Su Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Sırma doğal mı?

Sırma Hakkında 1991 yılından beri doğal maden suyu, 2002 yılından beri ise doğal kaynak suyu alanlarında hizmet veren Sırma, kaynaklarını en iyi ve verimli şekilde değerlendirmek amacı çerçevesinde tüketicilerine kaynağından su ürünleri sunmayı gayesi olarak edinmiştir.

En kaliteli su hangisi?

Buzdağı Su Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan analiz raporlarında son yıllardır en iyi ilk üçte yer almaktadır. Son raporda ise birinci sıraya çıkmıştır. Buzdağı Su markasının 100 puan üzerinden toplam puanı 84’tür. Bu da onu Türkiye’nin en iyi suyu yapmıştır.

Saka suyu nereden geliyor?

Buzdağı Doğal Mineralli Su, Geyve ilçesi Doğançay Köyü Keremali Dağları sınırlarından doğmaktadır. Keremali Dağı’nın kaynağını kullanan bir diğer su markası Saka ‘dır. Bu dağın 600 metre rakımında, bir başka su markası, Aytaç Akyudum Su vardır.

Saka su kime ait?

Saka Su hisselerinin yüzde 90’ı, 2016 yılında Dydo Drinco Holding tarafından satın alınmıştır. Dydo Drinco Turkey İçecek Satış ve Pazarlama A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mila su nerede üretiliyor?

Türkiye’nin yeni su markası #MilaSu Sapanca ormanlarının kalbinden #Çorlu ya geliyor! Çok yakında lezzet, sağlık, doğallık ve bir kalp dolusu su ile kapınızda olacağız.

Sırma su kaç paraya satıldı?

Sırma ‘nın 100 milyon euro civarında satış ile pazarın en hızlı büyüyen markalarından biri olduğu kaydedildi.

Ceysu nun sahibi kim?

Ceysu Su, 2003 yılında Ceylan İşletme İnşaat Turizm Yatırım Nakliyat San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde kurulan pet ve damacana doğal kaynak suyu markasıdır.

Sağlıklı damacana su markaları hangileri?

Türkiye’nin En İyi 10 Damacana Su Markası

  • Buzdağı Su.
  • Fuska Su.
  • Taşkesti Su.
  • Javsu.
  • Tekir Su.
  • Munzur Su.
  • Abant Su.
  • Kalabak Su.
You might be interested:  Orkideye Su Nasıl Verilir?(Soru)

Sirma Su satildi mi?

İSTANBUL- THY’nin yer hizmetleri veren iştirak şirketi TGS, İBB iştiraki olan Hamidiye’den su alım anlaşmasını sonlandırdı. Bundan sonra su alacağını duyurduğu ‘ Sırma Grup İçecek ve Sanayi Tic. AŞ’ ise 2013’te Fransız Danone’ye satılmıştı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *