Categories Su

Su Abone Numarası Nerede Yazar?(Soru)

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir.

Abone No nerede yazar?

Abone (tesisat) numarası faturanın başında yer alır. Sayaç numarası da fatura da gösterilir.

Su sayaç seri no nerede yazar?

Sayaç numarası genellikle elektronik sayacın aşağı bölümünde barkodun üstünde ya da altında yer alır.

Su faturası mukavele no nerede yazar?

Mukavele Numarası İski Su Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulama servisi 24 saat çalışmaktadır. İski fatura Ödeme İşleminizi gercekleştirmek için gereken Mukavele Numarası iski faturasında okuma bilgilerinin hemen üzerindeki müşteri bilgileri Alanında grup-2 nin üzerinde yazan numaradır.

IZSU abone numarası nasıl öğrenilir?

İZSU Abone Numarası Öğrenme İZSU faturanızda Abone No alanında yazan 7 haneli abone numaranız sizin İZSU abone numaranızdır.

Elektrik abone no nerede yazıyor?

Abone numaranızı veya tesisasat numaranızı öğrenmek için ilk bakacağınız yer faturanız olmalıdır. Bu bilgiler genelde faturanın üst kısmında abone bilgilerinin olduğu bölümde bulunmaktadır.

Doğalgaz abone numarası kaç haneli?

Abone numaranız 10 karakterden oluşmaktadır. Aksa Doğalgaz abone numaranız 1234567890 şeklinde sola dayalı olarak yazılmalıdır.

You might be interested:  Su Bazlı Ahşap Macunu Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Su sayaç numarası nasıl öğrenilir?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Elektrik sayaç numarası nasıl alınır?

Adınıza düzenlenmiş elektrik faturası üzerinde yer alan “Tesisat No” bölümünden, veya ad/soyad ve T.C. Kimlik No bilgisi verilerek Alo 186 BEDAŞ Çağrı Merkezini arayarak, tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sayaç numarası nerede yazar Doğalgaz?

Abone ya da tesisat numarası tüm doğal gaz faturalarında belirtilir. Sayaç (seri) numarası doğal gaz sayacınız üzerine işlenmiştir. Sayacın üzerini incelerseniz 8 rakamdan oluşan bu numarayı görürsünüz. Bu numara aynı zamanda faturada belirtilir.

Su faturası borcu nasıl öğrenebilirim?

E-DEVLET İSKİ BORÇ SORGULAMA VE ÖDEME – www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna “İSKİ borç ödeme” yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

Su faturası nasıl hesaplanır?

İski’nin aylık tüketim faturası hesaplanırken o aya ait su birim fiyatı baz alınmıştır. Nitekim o ay 10 m3‘e kadar su birim fiyatı 4.58 TL dir. Toplam ödenecek su faturası miktarı böylece; 48 + 4.8 + 5 TL + 4 = 61,7 TL olacaktır.

Su faturası niye gelmedi?

Bu zamana kadar hep fatura bırakılıyordu şimdi neden bırakılmamış. 21.11.2020 son ödeme tarihli faturam varmış.

Abone no nasıl öğrenilir?

Elektrik abone numaranızı dağıtım şirketlerinin müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz. Abone numarası, tesisat numarası ya da müşteri numarası sizlerin faturalarınızı sorgulatırken yanınızda bulundurulması gerekli numaradır.

Su sayacı okunmadı ne yapmalıyım IZSU?

Aylık sayaç okunma işlemi sırasında sayaç yerinin kilitli olmasından dolayı sayacı okunamayan aboneler, bağlı oldukları şubeye şahsen başvurmaları halinde okudukları endeksi imza karşılığı işleterek tahakkuk işlemi yaptırabilmektedir, Telefon ile endeks işletme ve tahakkuk yapılmamaktadır.

You might be interested:  Klima Su Akıtıyor Ne Yapmalıyım?(Çözülmüş)

Su aboneliği için gerekli evraklar nelerdir?

Su Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Nüfus cüzdanı
  • Tapu veya kira kontratı
  • İskan belgesi.
  • Binaya ait şantiye su numarası
  • Zorunlu Deprem Sigortası poliçesi.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *