Categories Su

Su Burcu Yazgı Coşkun Hangi Okula Gidiyor?(Soru)

Öğrenimine İstanbul’da başlayan genç oyuncu ortaöğretim öğrencisi olarak eğitimini sürdürmektedir. 2012 yılından bu yana oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimi devam etmektedir.

Su Burcu Yazgı Coşkun kim nereli?

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 yılında İstanbul’da doğdu. 17 yaşındaki Türk sinema ve dizi-film oyuncusu Su Burcu Yazgı Coşkun, oyunculuk kariyerinehenüz 8 yaşındayken çocuk oyuncu olarak başlamıştır.Başarılı sosyal medya fenomeni Pera Güzel Sanatlar lisesinde eğitim görmekte.

Su Burcu Yazgı Coşkun hangi okulda okudu?

15 Nisan 2004’te İstanbul’da doğdu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümündedir. Kariyerine çocuk oyuncu olarak 2012 yapımı Dabbe: Bir Cin Vakası filmiyle başladı. Sana Bir Sır Vereceğim ve Karadayı dizilerinde kısa süreyle rol aldı.

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç TL kazanıyor?

Diğer kardeş yolunda Ömer’e hayat veren Yiğit Koçak bölüm başı 10 bin TL kazanırken bir diğer kardeş Asiye’yi canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun bölüm başı 15 bin TL alıyor.

Su Burcu Yazgı hangi dizilerde oynadı?

Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın balası Güler karakterine Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırıyor. Su Burcu Yazgı Coşkun, 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında oyuncu oldu?

15 Nisan 2004’te İstanbul’da doğdu. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümündedir. Kariyerine çocuk oyuncu olarak 2012 yapımı Dabbe: Bir Cin Vakası filmiyle başladı.

You might be interested:  Gebelikte Su Geldigi Zaman Nasil Kokar?(EN iyi 5 ipucu)

Elif Su Günay kaç yaşında?

15 Nisan 2004, İstanbul doğumlu.

Kardeşlerim dizisinde oynayan kız kaç yaşında?

Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Asiye karakteri 17 yaşındadır. İşte Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Kardeşlerim Asiye karakteri hakkında bilgiler… Kardeşlerim Asiye kimdir? Kardeşlerim Asiye’ye Su Burcu Yazgı Coşkun hayat veriyor. 17 yaşında.

Kırmızı Oda Güler kac yasinda?

İnsana ait hikayelerin başarılı bir şekilde işlendiği dizi de Güler karakteri öne çıktı. 16 yaşındaki Güler, anne ve babasını kaybetmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun ilk hangi dizide oynadı?

2004, İstanbul doğumludur. 2012 yılında Dabbe: Bir Cin Vakası filmiyle ilk kez kamera karşısına geçse de 2013 yılında rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisindeki Zeynep karakteriyle tanındı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *