Categories Su

Su Faturası Nasıl Ödenir?(Mükemmel cevap)

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler Fatura Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “Su” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

Su faturasını nereden ödeyebilirim?

Su faturası, yetkili fatura ödeme merkezlerinden, PTT’den ödenebiliyor.

Su faturası internetten ödeniyor mu?

Su faturası, internetten ödenebiliyor. Ödemenin internetten yapılabilinmesi için kredi kartına sahip olunması gerekiyor. İSKİ’nin sistemine giriş yapılarak, kimlik ve kredi kartı bilgilerinin girilmesi ile su faturası internet üzerinden ödenebiliyor.

Iski su faturası nasıl ödenir?

İSKİ Fatura Ödeme ALO 185 İSKİ Alo 185 İSKİ üzerinden İSKİ faturası ödenmesi çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. ALO 185 arandıktan sonra ödeme yapmak isteyen vatandaşlar İSKİ sözleşme numarası ve kredi kartı bilgilerini vererek ödeme işlemini tamamlıyorlar.

Bankamatikten su faturası nasıl ödenir?

“ATM’de giriş tuşuna basın. ‘Kartsız İşlem’ menüsünden ‘ Fatura Ödeme ‘yi seçin. Faturası ödenecek kurumu seçip, fatura numarasını girin. Ödeyeceğiniz tutarı para yatırma gözüne koyun.

Ziraat Bankası su faturası nasil ödenir?

Elektrik, doğalgaz​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi ‘nden, Cep Şube ‘den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  Mavi Su Saç Spreyi Ne Işe Yarar?(Soru)

Internetten su fatura nasıl ödenir?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Su ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

Su faturası öderken mukavele no nasıl yazılır?

Faturanızın üzerinde bulunan “ MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Su faturası borcu nasıl öğrenilir?

E-DEVLET İSKİ BORÇ SORGULAMA VE ÖDEME – www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna “İSKİ borç ödeme” yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

Iski su faturası internetten nasıl ödenir?

Fatura Ödemelerinizi İstediğiniz Yerden Yapın Bunu yaşamamak için su faturanızı online olarak kolayca ödeyebilirsiniz. İSKİ su fatura ödeme işleminiz için online olarak e-devlet veya İSKİ ‘nin e-şube web sayfalarına girerek faturalarınızı sorguladıktan sonra kredi kartı bilgilerinizle ödeme yapabilirsiniz.

Su faturası ödeme hangi bankalara ödenir?

Şu anda anlaşma kapsamındaki Bankalar,

 • AKBANK.
 • AKTİF BANK.
 • ALTERNATİF BANK.
 • ALBARAKA BANK.
 • BURGAN BANK.
 • DENİZBANK.
 • FİNANS KATILIM BANKASI.
 • FİBABANK.

İski dönem tutarı nedir?

Tüketiciler Birliği İzleme Komitesi Başkanı Mehmet İmrek’in yaptığı açıklamaya göre İSKİ, su abonelerine kademeli fiyat uyguluyor; konutta aylık 0-10 metreküp arası su kullanımı metreküp başına 2.35 TL, 10-20 metreküp arası su kullanımı metreküp başına 3.54 TL ve 20 metreküpten fazla su kullanımı ise metreküp başına

You might be interested:  Sağlıklı Su Tüketimi Nasıl Olmalı?

İski su faturasına nasıl itiraz edilir?

Fark var ise yani su faturasında son okuma 1553 ama su sayacınızda 1545 gözüküyorsa iski fatura itiraz için alo 185 veya https://esube. iski.gov.tr/giris.aspx şubesine üye olup itiraz edebilirsiniz. Ertesi gün tekrar sayaç okumak için geleceklerdir. ALO185’i arayarak faturanızda hata olduğunu iletebilirsiniz.

PTT su faturası nasıl ödenir?

Su Tahsilatı ve Satışı Anlaşmalı belediye başkanlıkları adına su faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden fatura tutarınız haricinde ilave bir ücret ödemeksizin yapabilirsiniz. Ayrıca, Pttmatik cihazları ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İPÇ sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Elektrik su faturası nasıl ödenir?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

 1. Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
 2. Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
 3. Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.

Elektrik ve su faturası nereye ödenir?

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *