Categories Su

Su Faturası Sözleşme Numarası Nerede Yazar?(Soru)

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Su faturası mukavele no nerede yazar?

Mukavele Numarası İski Su Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulama servisi 24 saat çalışmaktadır. İski fatura Ödeme İşleminizi gercekleştirmek için gereken Mukavele Numarası iski faturasında okuma bilgilerinin hemen üzerindeki müşteri bilgileri Alanında grup-2 nin üzerinde yazan numaradır.

Elektrik faturası sözleşme numarası kaç haneli?

Abone numarası 10 haneli olarak görülür. Abone numaranız 10 haneli değilse işlem yaparken ekran üzerine başına sıfır koyarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Su tesisat no nedir?

Tesisat numarası müşterinin sayacı ve adına bağlı aboneliğini niteler. Kimi perakende satış şirketleri müşteri numarası yerine tesisat numarasını kullanmaktadır. Abonelik işlemlerinde elektrik tedarikçisinin sizden istediği numara faturanızda bulunmak zorundadır.

Iski su faturası nasıl ödenir?

İSKİ Fatura Ödeme ALO 185 İSKİ Alo 185 İSKİ üzerinden İSKİ faturası ödenmesi çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. ALO 185 arandıktan sonra ödeme yapmak isteyen vatandaşlar İSKİ sözleşme numarası ve kredi kartı bilgilerini vererek ödeme işlemini tamamlıyorlar.

You might be interested:  Su Tavuğu Ne Yer?(Soru)

İSKİ mukavele numarası nasıl öğrenilir?

İSKİ abone numaramı nasıl öğrenirim? Faturanızın üzerinde bulunan “ MUKAVELE NO” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir.

Su faturası borcu nasıl öğrenebilirim?

E-DEVLET İSKİ BORÇ SORGULAMA VE ÖDEME – www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna “İSKİ borç ödeme” yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

Elektrik faturası sözleşme numarası nedir?

Elektrik abone numarası, elektrik tüketicilerinin tedarikçilerle olan abonelikleri için verilmiş olan numaradır. Farklı tedarikçiler tarafından sözleşme numarası, tesisat numarası ya da müşteri numarası olarak ifade edilir. Elektrik faturaları ile ilgili işlemlerin takibinde abone numarası ile sorgulama yapılır.

Limak sözleşme No hangisi?

Limak Enerji müşterileri sözleşme numaralarını, faturalarının sol üst kısmında kolaylıkla görebilecek. Ayrıca müşterilere iletilen SMS bilgilendirmelerinde de sözleşme numaraları yer alacak.

Igdaş faturasında sözleşme numarası nerede yazar?

Sözleşme Numaranız Faturanızın Sol Üst Tarafında 500 ile Başlayan 12 Haneli Numaradır. Anında igdaş faturanızı ödeme veya borcunuzu öğrenmek için online olarak yukarıdaki fatura ödeme ve sorgulama formunu kullanabilirsiniz.

Tesisat numarası nasıl öğrenilir?

Adınıza düzenlenmiş elektrik faturası üzerinde yer alan ” Tesisat No ” bölümünden, veya ad/soyad ve T.C. Kimlik No bilgisi verilerek Alo 186 BEDAŞ Çağrı Merkezini arayarak, tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.

Gaski tesisat numarası nerede yazar?

GASKİ Abone Numarası Öğrenme GASKİ faturanızda Abone No alanında yazan 8 haneli abone numaranız sizin GASKİ abone numaranızdır. Eğer abone numaranız 8 haneden küçükse, başına sıfır (0) ekleyerek 8 haneye tamamlamanız gerekmektedir.

You might be interested:  Su Vanası Nasıl Açılır?(Mükemmel cevap)

Abone No nerede yazar?

Abone (tesisat) numarası faturanın başında yer alır. Sayaç numarası da fatura da gösterilir.

İski su faturası internetten nasıl ödenir?

Fatura Ödemelerinizi İstediğiniz Yerden Yapın Bunu yaşamamak için su faturanızı online olarak kolayca ödeyebilirsiniz. İSKİ su fatura ödeme işleminiz için online olarak e-devlet veya İSKİ ‘nin e-şube web sayfalarına girerek faturalarınızı sorguladıktan sonra kredi kartı bilgilerinizle ödeme yapabilirsiniz.

Su faturası nereye ödenir?

Su faturası, yetkili fatura ödeme merkezlerinden, PTT’den ödenebiliyor.

Internetten su faturası ödeme nasıl yapılır?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Su ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *