Categories Su

Tekir Su Nasıl?(Soru)

Niğde’nin Ulukışla İlçesi sınırlarında bulunan Şekerpınarı kaynaklarından el değmeden dolum yapılan Tekir Su, doğal kaynak suları arasında yüksek PH değerine sahip kalsiyum ve magnezyum yönünden zengin, sodyum diyetine uygun önemli bir doğal kaynak suyu.

Tekir su sağlıklı mı?

Tekir Doğal Kaynak Suyu Yüksek kalsiyum, magnezyum ve düşük sodyum oranına sahip, 8.21 ‘lik pH değeriyle “Alkali” bir doğal kaynak suyu olan Tekir Su, sizin ve ailenizin sağlığı için önemli bir sudur.

Bor gazozu nerede üretiliyor?

Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Tekir İçecekler Grubu; 2014 yılında %100 doğal pancar şekeri ve doğal kaynak suyu kullanılarak üretilen “ Bor Gazozu ” ile ürün gamını genişletmiş olup ürünlerini 200 ve 250 ml olarak cam şişelerde, Niğde ili Bor ilçesi Bahçeli kasabasındaki üretim tesislerinde üreterek

Tekir Su sahibi kim?

Gürcan Gülsoy; Gülsoy Gazlı İçecekler Gıda Sanayi Limited Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı. O, kendini tam bir ‘ su aşığı’ olarak tanımlıyor.

Bor maden suyu kimin?

Tekir Grup, 2013 yılında frambuazlı, hindistan cevizli ve damla sakızlı çeşitleri ile Bor Gazozu’nu tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Tekir su kaçıncı sırada?

Bu su yurt içinde ve yurt dışında 8.4 PH seviyesi ile Türkiye’nin en güvenli ve sağlıklı suyu sıralamasında ikinci sırada yer aldı.

Hangi damacana su sağlıklı?

1-Fuska Su Sağlık Bakanlığı Su Analizi’ne göre 2020 yılının en sağlıklı ve içilebilir su markası seçilen Fuska mineral açısından oldukça zengin, pH 7,5 ve yüksek mineral yapısıyla da listenin ilk sırasında. 19 litrelik damacana fiyatı 12 TL ve cam şişede de ürünlerini servis edebiliyorlar.

You might be interested:  Su Düzenleyici Nasıl Kullanılır?(Soru)

Bor gazozu nedir?

tekir içecekler grubu’nun tek gazoz markasıdır. niğde’nin bor ilçesindeki fabrikada üretilip, pozantı-ulukışla otoyolu’nun üzerinde bulunan tekir su fabrikasında depolamaktadır. 2014 yılından beri üretilmekte olup bu anlamda sanki niğde gazozu ‘nun küçük kardeşi gibidir.

Niğde gazozu gerçekten helal mi?

C: Üretimimizin hiçbir aşamasında alkol kullanılmıyor. Ürünümüzde eser miktarda dahi alkol bulunmuyor. Niğde Gazozu Helal Gıda Sertifikasına sahip Türkiye ‘nin ilk gazozu dur.

Zafer Gazoz nerede?

Zafer Meşrubat Zafer ‘in kurucusu Mustafa Lütfi Özdemir, 1934 yılında Denizli’de “Yeşil Denizli Zafer Gazozhanesi” adı altında gazoz üretimine başlamıştır. 1992 yılından itibaren Denizli Zeytinköy’deki yeni tesislerinde oğlu Muammer Özdemir yönetiminde üretim devam etmektedir.

Bahçepınar Su kimin?

Bahçepınar Su, 2000 yılında Osmaniye Bahçe Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak kurulan Bahçepınar Doğal Kaynak Suları bünyesinde üretilen ambalajlı doğal kaynak suyu markasıdır. Firma ürünlerini Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde üretmektedir.

Zehra Harani Aker kimdir?

Zehra Harani Aker – Fabrika Müdürü / Tekir-Bor Maden Suyu- Bor Gazozu – Gülsoy Gazlı İçecekler Gıda San. ve Tic. Ltd. Şirketi | LinkedIn.

En kaliteli su hangisi?

Sakarya, Keremali Dağlar’ından elde edilen Buzdağı Su, en iyi su markası olarak ön plana çıkıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan analiz raporlarında son yıllardır en iyi ilk üçte yer almaktadır. Son raporda ise birinci sıraya çıkmıştır. Buzdağı Su markasının 100 puan üzerinden toplam puanı 84’tür.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *